STANDASHOW
STANDASHOW
STANDASHOW

Může se na internetu uživit kvalitní videoobsah, zaměřený primárně na dospělé publikum? Nezávisle, bez podpory velkých mediálních domů, hromady spoluprací a reklam?

Dobrý den dámy a pánové, jmenuji se Stanislav Hruška. Už dva roky na CSdesk natáčím podcasty o politice, technologiích a společenských kauzách. Nejsem influencer ani CSdeskr. Jsem moderátor a podcaster.

ŽIVÉ STREAMY každé pondělí a středu od 20:00.

Patreon:
www.patreon.com/standashow

Twitter
twitter.com/standashow

Instagram:
instagram.com/standashow/

Facebook:
facebook.com/Standashow

Komentáře
 1. František Jablonský

  František JablonskýPřed 3 hodinami

  HODNĚ DOBRÝ ROZHOVOR, DÍKY

 2. Petr Sobcak

  Petr SobcakPřed 4 hodinami

  Úplně hloupy neni,ale pracovat se mu evidentně moc nechce. 🤦‍♂️

 3. Dominik Hejna

  Dominik HejnaPřed 16 hodinami

  Czechcloud ma pravdu ostatní lidí pracuji jsou pryč 8h a streameři zase streamujou a nekdy maji 24strema který prodlouží o 4h na vic treba

 4. IVAN TATARKA

  IVAN TATARKAPřed dnem

  super zaujímavé video

 5. karolina severska

  karolina severskaPřed dnem

  neni systemem odsouzen, aby pracoval na cerno, odsuzuje se sam, to je cele... nechce pracovat na tom, aby se odluzil...? tak bude dluzit do konce zivota... tak je to jednoduche...

 6. FoltoraX

  FoltoraXPřed dnem

  Hamáček by měl být ve vězení, protože chtěl vyměnit vládní informace o Vrběticích za milion sputniků.

 7. M Who?

  M Who?Před dnem

  Pan Vondráček je sympaťák. Jakmile však došlo ke konverzaci o pandemii, argumentace typu "stejně umřou, tak proč se snažit" podle mně není důstojná.

 8. Bet 365

  Bet 365Před dnem

  Nepaci sa mi ako vsetko mlzi. Najprv bol z neho velky cinan, manzelku tam mal tocil videa jak mu tam je uzasne a zaraba velke prachy, potom zrazu zmizol do irska ani to nevysvetlil, kto ma potom verit ostatnemu co rozprava. Cinsky agent nie je urcite, kto by chcel agenta rozklepaneho na redbule. Maze komenty ked sa ho na nieco normalne niekto opyta.

 9. Rudolf Janacek

  Rudolf JanacekPřed dnem

  Bůh ochraňuj Českou republiku a studenty před dalšími pedagogy, redaktory ČT. Řád bych mu ale dal. Za žvaňení, plat mu nezávidím. Je to odtržení od reality, provokatér. Proč neuvedl něco o panu Richetskemu, řediteli ČT a dalších jakoHavlovi apod. O lhařích. Ale přeji mu tu tzv slávu aroganci a bezchzrakternost.

 10. Dog Fighter

  Dog FighterPřed 2 dny

  Mám pro pána dobrou zprávu. Mladí inženýři už nejsou socialističtí inženýři. Od technického uvažování se pomalu ale jistě přesunuli ke shánění židle, aby si dobře sedli na zadek a vydělat prachy telefonováním prodejem cizích produktů případně youtuberstvím.

 11. Martina Dvořáková

  Martina DvořákováPřed 2 dny

  Překvapilo mě včera, když jsem na netu objevila, že pan Janeček převzal anketu Český slavík. Na druhou stranu, proč ne, anketa měla tradici od 60. let, tak proč v tom nepokračovat. A co mě už nepřekvapilo, že se bude vítěz volit podle metody právě Karla Janečka D21. To je super a jsem zvědavá, jak to bude v praxi vypadat :) Těším se na to a zdravím z Hradce :)

 12. Ernest Zalesak

  Ernest ZalesakPřed 2 dny

  Captain Morgan Black spiced je výborný chuťovo aj vôňou chápem že je lacný a nezarába sa na ňom. V obchode s alkoholom na mňa vrhali vražedný pohľad ale ja budem piť čo mi chutí. Nemáme všetci nato aby sme si kupovali jednodruhové dvacať ročné rumy ani by ich dosť nebolo. Alkohol má vyplaviť stres alebo uvoľniť nie je to zákusok.

 13. Monika Sabová

  Monika SabováPřed 2 dny

  Ano vyhodila bych ho. Ale predtim bych houpozornila ze to nastane pokud to udela a zopakovala bych to hodnekrat, ale jak by to udelalo i pres upozorneni tak bohuzel, kazdy je strujcem sveho stesti sam.

 14. M V

  M VPřed 2 dny

  Ta Pepsi bude veľká mnamka keď snou trasie cely čas 😅

 15. David Rada

  David RadaPřed 2 dny

  Naomi moc mluvi, chudak Jarda ma minimum prostoru. :D

 16. Michal Svěrák[ミチャル]

  Michal Svěrák[ミチャル]Před 2 dny

  Sám žiji v Tokiu a mnoho z toho o čem mluví má své opodstatnění. Důvod proč si Japonci nesedají ke Gaidžinům (cizincům), není proto že by se nás štítili, ale proto že cizinci jsou zpravidla tělesně o něco větší a tím pádem nechtějí nám ani sobě upírat osobní prostor. Japonci si z pravidla nesedají ani vedle jiných lidí, pakliže mají jinou možnost. S japonskými dětmi mám velmi rozdílnou zkušenost než Ondra. Vzhledem k mým 190cm jsem se stal u nejedné holčičky mé kolegyně nejoblíbenější rozhlednou v celém Japonsku. Je ovšem pravda že v Japonsku je kulturní standard být zcela oholen, takže věřím že si ho mohlo nějaké dítě splést s Keukegenem (démon připomínající Yettiho).

 17. Vladimír Vojaček

  Vladimír VojačekPřed 2 dny

  Tolik videi co natočil pan Čočík a nikdy jej nezatkly a ani neměl problémy. Fandím mu

 18. Jaro Nep

  Jaro NepPřed 2 dny

  Ondreji hrajes v nejake bigbitove kapele?

 19. Mikkxxo

  MikkxxoPřed 2 dny

  A co mám chlastat ke kaviáru, když ne vodku?

 20. Phil Bowl

  Phil BowlPřed 2 dny

  Morgan je snad nejhorší "rum" jaký kdy mohl vzniknout. Pil jsem ho dřív jako mladší protože to bylo cool, ale jelikož je to jen přeslazená břečka, tak mi bylo vždycky hrozně špatně. Vodka (čistá) je s prominutím taky pěkný sajrajt, který pijí jen alkoholici nebo ti, kteří to pijí jen kvůli tomu, že jim po tom není zle (Nejmenší obsah cukru). Teď mám své švestky, do kvasu nepřidávám vůbec a nebo pouze minimálně cukru a výsledkem je geniální pití. Loni jsme dělali dokonce vínovici a to je zase úplně jiná pohádka a velmi zajímavé pití. Mám spousty rumů do 2 000 Kč za flašku a taky z toho nejsem moc nadšený, zato Irská Whisky je bomba :-). Nejhorší je, že veškeré zábavy u nás na vesnicích se točí pouze okolo Morgana, Finské a Jagermaistera...

 21. roraima.cz

  roraima.czPřed 2 dny

  Vtipná je ale "Rosolka" vyrobená z rostlin D. binata, přičemž původní recept je z D. rotundifolia. To je jako nahradit v rumu třtinu bramborama.

 22. Barbora Štěpánová

  Barbora ŠtěpánováPřed 2 dny

  Everyone... Jadrná věda... Me: Jdnvd aráěa....

 23. Lukáš Rizoto

  Lukáš RizotoPřed 2 dny

  Přišel jsem o dvě hodiny svého života. A to to trvalo jen čtvrt hodiny. Za mě zatím stále ne, uvidíme jak další díl, ještě tomu dám jednu šanci :( Strašně to na mě působí, že pán je ten moderátor, který se snaží ukočírovat rozkecanou slečnu, ale nechává jí příliš mnoho prostoru. A ona ráda mluví a baví ji se poslouchat.

 24. Bezedný James

  Bezedný JamesPřed 3 dny

  jak tam na férovku otevřel toho lahvoně a pěkně po zednicku z láhve to tam klopí :D

 25. Lukáš Rizoto

  Lukáš RizotoPřed 3 dny

  Rozhodně nejlepší z nového contentu. Jen by možná chtělo naučit moderátora, aby mluvil více nahlas - nebo mu přidat na mikrofonu

 26. BOHULA ART entertainment

  BOHULA ART entertainmentPřed 3 dny

  líbí se mi co říká žufánek na začátku o vodce... pohybuji se ve vietnamské komunitě nějaký ten pátek a oni přesně do vody přimíchávají různé bylinky a dělají z toho velké a zdraví dobroty :) no ofence pls

 27. Luboš Zíma

  Luboš ZímaPřed 3 dny

  Několikáté video od TalkTv, přesvědčili jste mě. Koupeno

 28. Luboš Zíma

  Luboš ZímaPřed 3 dny

  Bozi video!

 29. santa Freud

  santa FreudPřed 3 dny

  16´: ne, plynem v metru nezabíjela Yakuza. Byl to sarin a sekta Óm šinri kjó.

 30. Jan Šembera

  Jan ŠemberaPřed 3 dny

  Zkrátíme pracovní dobu, za kterou stihnete udělat stejně práce, abyste měli více času trávit s rodinou? Nechápu, v nepřetržitých provozech už teď chybí mraky lidí a tak ať chybí ještě více 🙈🙈🙈 Tenhle pán něčemu rozumí? Nebo to opravdu myslí vážně? Vlastně nemohu pochopit, jak tento člověk rozhoduje o tom, co je pro nás dobré 🙄 nepřijde mi, že by věděl, jak vypadá realita 🙃😜

 31. Jan Šembera

  Jan ŠemberaPřed 3 dny

  Za mne velký respekt před Romanem. Soudíme druhé, ale přitom je neznáme. Nikdo z nás si nevybere, komu a kde se narodí, je jedna věc. Druhá věc je, že na ulici může zkončit kdokoli z nás a cesta zpět není lehká, protože jste společností odsouzeni, aniž by kohokoli zajímalo, jestli jste jen nefakčenko, okradla vás rodina nebo Vám zemřel někdo hodně blízký a Vy to nezvládnete, byl jste v dětství zneužit, týrán nebo bez rodičů, onemocněl jste a takových možností je spousty. A pro Vás je zásadnější, kolik na tom vydělá youtuber. Můj život je zajímavý příběh, který mne na sklonku čtyřicítky přivedl zpět ke studiu. Momentálně studuji sociální práci, protože mám vlastní zkušenosti s naším sociálním systémem a i když je má cílová skupina děti a mládež, tak s lidmi bez domova pracuji nejraději. Samozřejmě jednám jinak s člověkem pod vlivem, kterého stejně nepřekročím s opovržením. Roman je velmi upřímný a otevřený, čehož bychom si měli vážit, hlavně v dnešní době. Rozhodl jsem se studovat obor, kde nezbohatnu a stejně musím vystudovat školu, mít titul a obětovat pár let života, abych vydělával méně než prodavačka v Lídlu. I tenhle borec vydělá víc než já, tak proč by chtěl měnit svůj způsob života a nechat se upoutat tím, co musím. Oni musí pouze přežít a zbytek času mají na zábavu. S nadsázkou řečeno. Roman i kdyby vyhrál Eurojackpot, tak do roka a do dne je zpět, jelikož on neumí žít jinak než přítomností. Přemýšlí do budoucnosti maximálně v rozmezí, aby až se probudí, měl vše k tomu, aby mohl začít fungovat. Takže jestli věříte, že existuje jistota a nebo ji zajistí finance, tak jednou můžete být nemile překvapeni, že nejste středem vesmíru a těch věcí, které nemůžete ovlivnit je tolik, že Vaše plány nikdy nepůjdou přesně podle plánů. Ale to je pouze můj pohled na tohle video a Vaše příspěvky, tak se nebojte do mne pustit 😉

 32. ZeptejSeFilipa

  ZeptejSeFilipaPřed 3 dny

  Pan Bartoš má nejlepší voice-over hlas ze všech politiků :D Takovej správně vychlastanej hlas.

 33. Erich Zann

  Erich ZannPřed 3 dny

  Typicky česká degenerace, je úplně jedno jestli Lendl, nebo Čočík, jeden se posral ze západu, druhý z východu, ale ani jeden nepochopil, že propojení všeho se vším, není vždycky výhra ... ba naopak, že to je prostě konečná ... a když už to nechtějí chápat "ajťáci" ... tak je to celkem v prdeli ...

 34. Jan Plech

  Jan PlechPřed 3 dny

  To je čech?

 35. XlucasinoGameTV

  XlucasinoGameTVPřed 3 dny

  nekecej čočíčku, tebe jsem tu nečekal..u žádného českého youtubera teda

 36. HrouneX

  HrouneXPřed 3 dny

  rychlost 0,50% :DDDD Jak kdyby si hoši připili před rozhovorem

 37. Ría

  RíaPřed 3 dny

  Telefon je stara technologie a změnit tvar a hned za to chtít o dost vice než za stary model je prostě nesmysl.osobně jit s finančním systémem bych dal za telefon 500kč a je fuk jaky šmejd to je jestli apfel či samsung....ale ceny si určujete sami když kupujete cokoli za jakoukoli cenu.trh určuji pravě lidé.

 38. Karel Šolín

  Karel ŠolínPřed 3 dny

  Byla to sekta óm šinrikjo nebo tak nějak a použila bojový plyn

 39. b00mer

  b00merPřed 3 dny

  Nejlepší pořad, a nejlepší kotleta ;)

 40. Krychel

  KrychelPřed 3 dny

  Podcast fajn. Ale zvuk by to chtělo vylepšit

 41. Philip Cooper

  Philip CooperPřed 3 dny

  Mars je možná zajímavá destinace, ale pořád nikdo nevysvětlil, jak se tam chce dostat. 6 měsíců být 24/7 ozařován, to přiletí na Mars lidé s rakovinou v třetím stádiu, pokud se tam vůbec dostanou živí.

 42. joe kolaloka

  joe kolalokaPřed 3 dny

  Připadámi naivní si myslet, že reality show je skutečně o amatérech co se někam dobrovolně a sami přihlásí. Co takhle představa amatérských/provinčních herců, kteří budou dostatečně uvolnění před kamerou a kterým produkce vymyslí jejích osobní příběh právě tak, aby tv divákovi ukápla slzička a zvedla se sledovanost?

 43. Marek Ptrck

  Marek PtrckPřed 4 dny

  Super

 44. Jagguarek

  JagguarekPřed 4 dny

  Vesmír není pro soukromé účely. Ať jdou doprdele. tusk atd.

 45. Petr Bělohoubek

  Petr BělohoubekPřed 4 dny

  Jef Bezos ve vesmíru nikdy nebyl... Jen si prosadil, aby se v USA snížíla hranice toho, co je považováno za vesmír.... Podle uznávaných mezinárodních norem mu chybělo 20km....

 46. David Odler

  David OdlerPřed 4 dny

  Nebylo by prosím možné koupit přístup pouze k tomuto (celému) videu, aniž bych musel platit celé měsíční předplatné? Díky. (Nabízím 20 Kč :-) ).

 47. ArchitektRadim

  ArchitektRadimPřed 4 dny

  Já měl za to, že kosmonauti byli v programu SSSR, a západ měl astronauty :D

 48. Jakub Švagerka

  Jakub ŠvagerkaPřed 4 dny

  Jak často je možné v této show opakovat hosty? Pan Janeček určitě má ještě co říct a hlavně to umí hodně dobře, jednoduše, podat. Jak teď opět začala růst čísla, obávám se, že přijdou zase ty nesmyslné restrikce, přitom jak řekl soud, nezákonné a jak řekl selský rozum, zbytečné.

 49. Tomas Dockal

  Tomas DockalPřed 4 dny

  Dobra prace s TV:) Jen u tech popisek videii bych dole vynechal ten zeleny prusvitny valer, na grafickym monitoru to za me nepusobi prilis lakave.

 50. Lukas Koroutek

  Lukas KoroutekPřed 4 dny

  Přesně! Výborný rozhovor!

 51. Akcie, dividendy a pasivní příjem

  Akcie, dividendy a pasivní příjemPřed 4 dny

  Super video.. Miluju povídání o vesmíru, a pánové mají opravdu velký přehled.. 👍🙂

 52. Vojtěch Hájek

  Vojtěch HájekPřed 4 dny

  Mě fascinujete vy, komentující, tolik mouder a opravdu zajímavých názorů... neskutečný, tolik inteligence a teorií o smyslu života a celé existence a toho, že o tom všem dokážeme diskutovat zde v komentářích... zázrak, úžasný... to je to proč žiju, hledat tu pravdu a sledovat naši rasu ve vývoji (a neřešit nesmyslné sračky jako velká část lidí, ale obklopit se těmi rozumnými).

 53. Jiří Honců

  Jiří HoncůPřed 4 dny

  No a proč se u nás píše Naomi Asachi, když česká transkripce Naomi Adači je přirozenější a k japonské výslovnosti bližší? Abychom jako byli světoví? Jinak super a líbilo.

 54. Dominik Gašaj

  Dominik GašajPřed 4 dny

  ta naomi to pro tohle video dela schvalne nebo nevi jak funguji reality show? :D vsechno jeto hrane domluvene jako napriklad i u masterchefa nebo ted v tom jak ti kuchari z masterchefa vari mezi sebou. Vse jen na oko, ze nestihaji nemaji cas a podobne aby to bylo pro divaka zajimave. Tuhle srandu koupili to od britu, takze tam musi byt zakladni veci co musi byt stejne. To jak tam pusobi lidi, zalezi i od mentality a ver ze i tam je v restaurcich komparz jelikoz si nemuzou jen tak tocit cizi lidi a museli by mit od kazdeho povoleni, ze se objevi na kamere a urcite by s tim kazdy nesouhlasil, ze se pride najist a budou tam kamery. A me tady v ceske verzi prislo, ze je to vzdy nejak zaplnene a zas pro kameru prilis mnoho lidi a pohybu je rusive kdyz ma byt hlavni ten par. Takze nebud naivni a ano i v britske verzi jsou navstevnici komparz. A to ze jsou tma divno lidi ja zamerne, Kdo by na ot koukal kdyby si kazdy rozumel a nebyl by tam nejaky bizar. Jako v svatbe na prvni pohled, farmar hleda zenu maji ucastnici dane priblizne co maji delat, jak se maji chovat. A taky si za to jidlo neplati, Jen se to musi nejak ukoncit. Z tech lidi by asi nikdo nedal 2K a vic za jidlo, Hlavne kdyz tma byl nejaky student. Jeste ti lidi co se tam jdou jakoze seznamovat za to neco dostanou, ze tam sli. Zazil jsem uz nataceni ruznych techto reality show a vse to byva domluvene. Takze mi to pride uplne zbytecny rozbor co a jak je, kdyz je to delane aby to lidi koukali. televize vzdy byla a je jeden "podovod" :D

 55. ZeptejSeFilipa

  ZeptejSeFilipaPřed 4 dny

  Tak je to konečně venku :) Gratuluji!!!

 56. Tom Hyhlík

  Tom HyhlíkPřed 4 dny

  Dobra prace

 57. Pít Džejks

  Pít DžejksPřed 4 dny

  Můj pocit je ten, že tento pán je fakt čistej. Většina politiků by mohla závidět. Ovšem moje volba je v pozoru.. Kvůli čistotě jednotlivce se nenechám zlákat.

 58. Frank Fox

  Frank FoxPřed 4 dny

  Dobry porad. Dekuji

 59. Canyonero CZ

  Canyonero CZPřed 4 dny

  "Všechna videa obsahují alespoň jednoho Standu"

 60. Peter Pokštefl

  Peter PokšteflPřed 4 dny

  Herdek pan Standa už má zaměstnance, neuvěřitelné za chvilku bude jako Vašek Moravec, neuvěřitelné co umožnil internet a CSdesk..... 🤔

 61. Jiri Raynor

  Jiri RaynorPřed 4 dny

  Pan Vítek je takový český Sheldon :D

 62. Chembas CZ

  Chembas CZPřed 4 dny

  JAKEJ WINDOWS?

 63. Martin Kolář

  Martin KolářPřed 4 dny

  jo tak tohle mě baví.. TalkTV koupeno :)

 64. Martin Abraham

  Martin AbrahamPřed 4 dny

  Zhlédnuto na TALK TV, skvělý pořad 👍🏻

 65. --

  --Před 4 dny

  Líbí se mi jak prostředí, tak i to že kamera není statická. Resp. že je to točené na víc kamer.

 66. Ravel

  RavelPřed 4 dny

  To není raketa, to co má nalepené na tom notebooku, že?

 67. Jiri Kosek

  Jiri KosekPřed 4 dny

  TAK uvidíme jaké to bude Leoši 😐

 68. David Bednarik

  David BednarikPřed 4 dny

  Veľmi zaujmave, ďakujem.

 69. David Sehnal

  David SehnalPřed 4 dny

  když dávám like, dávám ho tomu, že se mi líbí, jak Standa vede rozhovory, nebo tomu, že se mi líbí, co řekl pan Hamáček?

 70. Roman Slavicek

  Roman SlavicekPřed 4 dny

  Tak moderátor volit piráty určitě nebude 🤣🤣🤣

 71. Před 4 dny

  Ivan je pán ;-)

 72. Dawe130

  Dawe130Před 4 dny

  Vodku nepiju, ale treba takova Beluga celebration je super piti. Pochutnas si.

 73. Takeralien

  TakeralienPřed 4 dny

  Whisky ta je dobrá, piju ji na chuť tak že dvě sklenky maximálně...

 74. Oliver Štěrba

  Oliver ŠtěrbaPřed 4 dny

  Hosi co to melete dene kalim minimalne litr vodky stolichnaya nekdy jinou treba absolut jedu bilej cerne rusak nebo džusák sem v jednim kole jak Husák a do toho pivka vino a nikdy nikdy nikdy sem nemel kocovinu po vodce co to tam melete za hivna ty vole. Si maytite reklamy more nebo co?

 75. robert cabadaj

  robert cabadajPřed 4 dny

  Ten člověk je úplně mimo. Brát si příklad z Francie, která jde hospodářsky dolů? Číňan a Japonec pracuje od rána do večera a tvrzení ze to tady do pěti let převezmou roboti je víc než mimo. Lumpenproletariát.

 76. Georg Wilde

  Georg WildePřed 4 dny

  Když si Maláčová myslí, že proti zdravotním ryzikům se musí bojovat i na úkor pohodlí občanů, tak proč je tlustá jako prase? Tlustý člověk má několikanásobnou pravděpodobnost že ho covid zabije. Když chce tak moc pomáhat lidem, tak proč propaguje obezitu? To je ta dobroserská doktrána "já jsem oběť, za všechny mé problémy mohou druzí".

 77. Jonatan Sečka

  Jonatan SečkaPřed 4 dny

  prijde mi ze video ma prilis maly bitrate a tím je obraz nekvalitní...

 78. Akcie, dividendy a pasivní příjem

  Akcie, dividendy a pasivní příjemPřed 4 dny

  Mluvit k Českému publiku o alkoholu, který samozřejmě rozumí tomuto tématu velice dobře, chce hodně odvahy.. Respekt pro pána.. 👍😅

 79. David Kurfürst

  David KurfürstPřed 4 dny

  Jak Žufanek mluvil o tom Prazdroji... ano v takovém množství je úctihodné že si pivo drží takovou kvalitu ale týká se to jen Pilsner Urquell, ostatní brandy pod Prazdrojem.. Kozel atd... tak to jsou takzvaná "europiva" ano mají na trhu zákazníky ale myslím si že takové kvalitní minipivovary strčí tyhle průmyslové kolosy do kapsy... Tolik chutí, druhů... to běžný český konzument piva těžko ochutná... Průmyslová piva sou dobrá ale z mě minipivovary vedou ⬆️ Navíc kvůli pasterizaci a filtraci pivo ztrácí za 1. chuť ale převážně i látky které jsou pro člověka víc než zdravé

 80. Ondrej Eder

  Ondrej EderPřed 5 dny

  Je fajn kouknout na rozhovor se slušným člověkem, který nechá moderátora dokončit otázku a pak se snaží na ni normálně odpovědět bez nějakého řevu a napadání. Ať si pan Okamura nebo Babiš říkají o Pirátech a ostatních co chtějí, ale tohle je věc která se například zde panu Bartošovi nedá vytknout :)