Plzeňská Jehlárenská
Plzeňská Jehlárenská
Plzeňská Jehlárenská

Záběry z českých silnic a dálnic. Levoproudaři, jehly, gumy, kloboučkáři a podobná individua.

BEST OF 2020 DASHCAM MegaMix
10:17
Komentáře
 1. CeskaBestie

  CeskaBestiePřed 11 vteřinami

  Ta ruka vypadá jak od chlápka z Public Agent :D

 2. Daniel Beránek

  Daniel BeránekPřed minutou

  Čus jehlo, ještě by chtělo dodat jeden bod a to je kdy se může přejíždět plná čára 😊

 3. amperak

  amperakPřed 4 minutami

  jehloooo jílkovou do intra!

 4. T_O_M_Y T_O_M_Y

  T_O_M_Y T_O_M_YPřed 7 minutami

  Bude odhalení? Tenkrát si říkal za 100k 😂😂😂

 5. Veronika H.

  Veronika H.Před 10 minutami

  Ještě pokud vyjíždíte z obytné zóny, taky neplatí zprava, ale dávám přednost všem🙂

 6. Veronika H.

  Veronika H.Před 12 minutami

  Super, myslim že vše zmíněné dodržuji. Škoda, že nás není víc

 7. Jozef Fate

  Jozef FatePřed 17 minutami

  👌

 8. Tom J CZ

  Tom J CZPřed 20 minutami

  3:10 praktikuji. V tak 5 z 10 případů jsem vytrouben co jako kurva delam ze stojim, pripadně me agresivne predjedou a zacpou krizovatku :)

 9. Lukáš Čížkovský

  Lukáš ČížkovskýPřed 23 minutami

  Mi je z toho hejbání hlavou blbě... nehýbej se tolik, nebo se pobleju :D

 10. bohumír brhel

  bohumír brhelPřed 24 minutami

  1:30 nemáš pravdu ... dává vozidlům přednost na hlavní, nemělo by se tam předjíždět ... ale pokud tam vjedeš viník nehody jsi ty 🤷‍♂️ ten druhy dostane pokutu a body za nesprávné předjíždění

 11. Pražský Účko

  Pražský ÚčkoPřed 27 minutami

  6:55 není úplně pravda... Pokud řidič vyjíždí z účelové komunikace, tak je povinný dát přednost. Bohužel účelové komunikace jsou velmi často poznat jedině z uzemního plánu, nebo podobných dokumentací. Čili je naprosto běžná situace, že mám člověka zprava, není to absolutně nijak značené, ale přesto blbec jsem já, že jsem mu tu přednost dal, protože on vyjíždí z účelové pozemní komunikace a je povinný mi dát přednost (btw, sám jsem to nevěděl a byl jsem poučený v komentářích v jednom z mých videí a přiznávám chybu). No hate, just sayin, že to není tak jednobarevné, jak to líčíš

 12. Tigerlover234

  Tigerlover234Před 29 minutami

  "Ten co jede vpravo dává přednost jen těm co jedou zleva." - Bum, čelní srážka s autobusem co objíždí stojící dodávku zásobování. :D

 13. Jakoby Odborník

  Jakoby OdborníkPřed 30 minutami

  Je to dobrý, dělám to správně.

 14. mrkv4k

  mrkv4kPřed 36 minutami

  Ad 4:50, to teda je záhada. Protože já to dodržuju a už se mi minimálně dvakrát stalo, že jsem takhle zůstal na semaforech stát přes dvě zelené, zatímco druhý směr jel (přesně tím způsobem, že blokovali průjezd ostatním).

 15. Lukáš Kos

  Lukáš KosPřed 37 minutami

  Jehlo u tý přednosti všem bych ještě vytkl zóny - hlavně obytný zóny - značka konec obytný zóny říká: Při výjezdu z obytné zóny dává řidič přednost všem vozidlům či organizovaným skupinám chodců. Tato přednost nemusí být nijak zdůrazněna, např. nemusí být zdůrazněna dopravní značkou „Dej přednost v jízdě“ nebo „Stůj, dej přednost v jízdě“. Značka konec obytné zóny povinnost dát přednost ukládá sama o sobě. Tohle taky spousta řidičů neví a pak se diví, proč jim nedávám při odbočování vlevo přednost a ještě na mě troubí jako co si to dovoluju.

 16. Štěpán H

  Štěpán HPřed 37 minutami

  Jak je to pokud někdo jede jednosměrkou v protisměru a přijede na křižovatku, na které nejsou vyznačeny přednosti. Má toto auto přednost zprava? Dle mého ano, ale nejsem si 100% jist. S tímto je spojená otázka do fóra. Víte někdo o světelné křižovatce, u které by jedna z odchozích cest byla jednosměrka a tedy by u této cesty nebyl semafor (V protisměru přeci semafor nedává smysl.)? Myslím, že taková křižovatka neexistuje, ale to jsem si myslel i o kruhovém objezdu, na kterém platí přednost zprava a přeci vím jednom takovém z videí....

 17. Gotex4 _cz

  Gotex4 _czPřed 37 minutami

  Jehlo, tvůj názor na křižovatku U Darebáka v Plzni? Benzínka? Je to mimo pozemní komunikaci nebo neni? Dost často se tam střetávaj řidiči a neví, jestli tam dává přednost všem nebo muže jet rovně a nemusí toho naproti pouštět (v případě, že vyjíždí z benziny a protijedoucí chce jet doleva)

 18. Echolokator

  EcholokatorPřed 38 minutami

  ten chytrak co to vymyslel ten zakon si tam tak sral do huby az to nebylo mozny 3krat jsem to musel zastavit a z hluboka se nadechnout a rict si CO? je vubec normalni?... jak ke konci zminil jehla ze 40cm je ve meste v poradku ale na okresce uz ne a on neco s tim stylem ohledne toho vyznacenyho pruhu proste dement co vi hovno... muj nazor? dokud nebude na silnicich pruh s aspon 1,5m tak se to bude blbe dodrzovat a jestli jako za to chteji brat ridicaky no tak to jdou uplne do prdele... ale na druhou stranu jestli ze sebe chteli udelat dementy aby to lidi vystrasilo a nakonec zadnej takovej zakon nebude ale lidi budou vedet ze si musej dat vetsi odstup tak to klobouk dolu ze do toho sli :D

 19. TheHakefIII

  TheHakefIIIPřed 39 minutami

  Měl bych otázku ke 4. bodu. Ta přednost všem platí i z výjezdu z obytné zóny. Jak je to když obytná zóna končí příjezdem na kruháč? Je tam povinnost dát přednost i autům přijíždějícím zprava, který na kruháč najíždí později?

 20. Jan Havelka

  Jan HavelkaPřed 40 minutami

  K druhému bodu je skvělé, že existuje další typ a to jsou řidči, kteří na Vás troubí a vztekají se, když nevjedete do plný křižovatky. :D Ano, to se mi stalo, dostal jsem ještě prostředníček od blond paní v bílém SUV.

 21. PanInkognito69

  PanInkognito69Před 44 minutami

  Prosím přejezd pro cyklisty.

 22. Alberto Ascari

  Alberto AscariPřed 47 minutami

  3:22 nejdeš náhodou trochu rýchlejšie? 👮😁

 23. Pražská lešenářská

  Pražská lešenářskáPřed 49 minutami

  Z jednosměrky odbočuju vlevo, napravo mám auto odbočující tamtéž a jeho řidič troubí a cosi držkuje, že co tam jako kur*a dělám.

 24. Sir Mac

  Sir MacPřed 49 minutami

  Hele, Jehlo, nechtěl bys, k těmhle "výkladovým" videím dávat i (třeba krátký) popisky, kde to je napsaný v zákonech? Párkrát už jsem ve tvých videích § viděl... A tohle by tomu tvému výkladu taky mohlo pomoct. Že to neříká Jehla, ale ZÁKON :)

 25. Jozef Fate

  Jozef FatePřed 55 minutami

  😉✌

 26. Ladislav Uruba

  Ladislav UrubaPřed 55 minutami

  Když to policie nekontroluje, tak se řidiči nepoučí

 27. Ivan Mičurin

  Ivan MičurinPřed 59 minutami

  Ano, zrovna v Liberci u Globusu, abych byl konkrétní, na parkovišti mi dávají někdy přednost. Ovšem je tam bílá čára, tak je ingnoruji. Nebudu riskovat, že po mém vjetí si čáry všimne.....to jsou u toho gesta :-) A na Husovce při vjezdu na Šalďák mě už mockrát vytroubili, když jsem při zelené nejel (protože na druhé straně bylo plno - tam je to tak na 4 auta a hned semafor) :-)

 28. Tomáš Balažík

  Tomáš BalažíkPřed 59 minutami

  ten konec byl fakt TOP

 29. Jan Holbus

  Jan HolbusPřed hodinou

  6:52 tady by stálo za doplnění, že i vodorovným dopravním značením, nejenom svislým

 30. Lerneth

  LernethPřed hodinou

  Čekal jsem, že na prvním místě budou levoproudaři

 31. Lerneth

  LernethPřed hodinou

  Ale oni jezdí 40 let bez nehod, nemáš právo poučovat :D

 32. bong00m

  bong00mPřed hodinou

  Presne po jedne minute sledovani tohoto videa, jsem jej pauznul, vstal od PC a bezel do auta pro pametovou kartu z predni kamery... mam natoceny uplne ty same nesvary :D palec nahoru, pravdu ma ten clovek ..jak resit situaci, kdy auto vyjizdejici z jednosmerky se na siroke krizovatce postavi uplne doprava a BUD da a nebo NEDA blinkr doleva..? nastavaji opravdu vyhrocene situace, kdyz si vedle takoveho auta najedu tam, kde mam, s blinkrem a umyslem odbocit doleva, ale tim mu vlastne znemoznim vyhled v pripade, ze odbocuje doleva bez blinkru a kdo z takovych ridicu se diva do zpetnych zrcatek.. rozjedou se do krizovatky s plnym raidem doleva vedle paralelne stojiciho auta a pak se divi, ze dojde ke kolizi

 33. Gaučový Fotbalista Dashcam

  Gaučový Fotbalista DashcamPřed hodinou

  A já blbec beru tyhle věci za samozřejmost 😄 Osobně se tedka víc potykám s jízdou na tmavě oranžovou až červenou. Takový to: přece nebudu brzdit, to ještě projedu a podobně. Jinak gratulace k 100k odběratelům, jen tak dal👍👍

 34. Jakub 14

  Jakub 14Před hodinou

  Jehlo začni dabovat máš příjemnej hlas XD

 35. Mojcak

  MojcakPřed hodinou

  Jsem rád že něco takového tvoříš, tento rok budu dělat řidičák a tyto věci se mi vždycky hodit budou! Děkuji.

 36. Vojta Olšovský

  Vojta OlšovskýPřed hodinou

  good video, přímo jedny z hlavních věcí co mě učil můj učitel autoškoly (policista totalní frajer)

 37. Jan Malát

  Jan MalátPřed hodinou

  Rozmohl se nám tu takový nešvar! :)

 38. Boleslavská Psychopatická

  Boleslavská PsychopatickáPřed hodinou

  Chápu myšlenku i logiku věci. Prosím... přijeď do MB v pátek v 13:50 na průmyslovou 🤣 a zkus nesetříhaný záběr. Z dálnice do MB. Za jak dlouho projedeš ty 2 km 🙂

 39. Radim Poláček

  Radim PoláčekPřed hodinou

  Borec si jezdí 70 v obci a moralizuje o povinostech, aneb dodržuji jenom to, co já uznám za vhodné. Když chceš kárat a poučovat, měl bys ty sám dodržovat zákony. Jinak mám tvé videa rád, ale trochu objektivity a sebereflexe! Hezký den :)

 40. Pycrs

  PycrsPřed hodinou

  100k subs, pog

 41. Zdeněk Bayer

  Zdeněk BayerPřed hodinou

  Jo Jehlo, bohužel máš pravdu, toto málo kdo dodržuje. A i na křižovatkách se žlutými kříži velice často tam někdo zastaví.

 42. DarKayter

  DarKayterPřed hodinou

  Nevím jestli to tak mám jen já. Ale tohle jsou základy, které do nás hustili v autoškole. Nevím jak ostatní, ale já osobně nechápu, jak může jisté individuum co nezná pravidla silničního provozu dostat řidičský průkaz.

 43. Jan (Study_With_Me)

  Jan (Study_With_Me)Před hodinou

  Co mě třeba štve je blinkr až potom, co začne brzdit, blinkr na poslední chvíli, nedávání blinkru asi není třeba zmiňovat. Ale spousta lidí nechápe, k čemu to je, že díky blinkru mohou taky docela přispět k plynulosti a bezpečnosti dopravy.

 44. Kryštof Čuřík

  Kryštof ČuříkPřed hodinou

  Doplním taktéž jednu věc, kterou hodně lidí neví. Na kruhovým objezdu nejsou značky STOP, ale značky dej přednost v jízdě, pokud na kruhovým objezdu není auto nikomu přednost nedáváte logicky není tam auto. Tak není důvod na takřka opuštěným kruhovým objezdu zastavovat.

 45. Matěj Valeš

  Matěj ValešPřed hodinou

  pěkně řečeno, AMEN

 46. MISITO

  MISITOPřed hodinou

  gratulujem k 100 k subom jehlo

 47. Mattyszek

  MattyszekPřed hodinou

  "rozmohl se nám tady takový nešvar" Moc gratuluji ke sto tisícům odběratelům, je super vidět jak šla postupně kvalita nahoru, doufám že se ti bude v budoucnu dařit ještě víc a že pujde kvalita ještě výš. #jehlagang

 48. vothech ezy

  vothech ezyPřed hodinou

  100k subs jen tak dál

 49. Adam Berky

  Adam BerkyPřed hodinou

  Gratuluji k 100 000K JEHLÁM💥👍👍👍👍

 50. Český dopravní kanál

  Český dopravní kanálPřed hodinou

  K tomu prvnímu tématu: když by si například autobus odbočující doprava nadjel na levou stranu a s blinkrem začal točit vpravo, nějaký nemehlo by ten blinkr přehlídlo a najelo by vedle něj a ten bus by ho nabral, čí je to vina? Toho auta, který nemá, co ho objíždět, když jsou v jednom pruhu, ne? Ale zase podle tohohle zákona o řazení se před křižovatkou toto tvrzení vylučuje. Tak bych byl moc rád, kdyby mi to někdo objasnil. :)

 51. Jan Bahr

  Jan BahrPřed hodinou

  No jo, ale co máš dělat, když do křižovatky vjedeš s ostatními a najednou se provoz před tebou zastaví a ty v ní uvízneš? To je podle mě většina případů.

 52. filip Ze Šnor

  filip Ze ŠnorPřed hodinou

  Fantome gratuluji ke 100tis odběratelům. Sakra kam ty to jednou ještě nedotáhneš. 😉

 53. Blueairwolf Blueairwolf

  Blueairwolf BlueairwolfPřed hodinou

  Měl bych zajímavé téma na další jehelník: Lze nějak sankcionovat špatné značení/špatnou konstrukci křižovatek ,... . Je totiž vážně super potkat úsek s 30km/h, kde nic a nikdo není. Potkat dálniční údržbu, která si omezí rychlost na 80 a pak "zapomene" provoz uvolnit, ... Pak má každý z těchto značek, z policie a státních orgánů tak akorát srandu... Myslím, že by bylo dobré, kdybyste se jako veřejně známá osoba do tohoto tématu opřel a spolu s fanouškovskou základnou dal trochu mocipánům nahoře vědět, že nás to s*r*.

 54. Vítek Vondrák

  Vítek VondrákPřed hodinou

  Ještě jedna výjimka na stání v křižovatce se vztahuje na pouštění chodců jdoucí/vycházející/čekajících na přechodu následujícím za hranou křižovatky

 55. Luboš Rauer

  Luboš RauerPřed hodinou

  2:17 Denní klasika v Praze na Ípáku na křižovatce Sokolský s Ječnou... tam když nějakou chvíli nezazní troubení, kvůli někomu, kdo se nacpal do křižovatky a přitom nemůže jet dál, tak to je skoro zázrak :D

 56. SpeedEX505

  SpeedEX505Před hodinou

  Hrozně malo lidí ví, jak je to s odbočovaním na křižovatku která dál pokračuje jako dvouproudá. Normálně vám tam vjedou i když odočujou doleva. Myslí si, že když jedou do "svého" pruhu, tak vy tam při odpočovaní doprava nesmíte. Btw, idealní způsob na pojistný podvod.

 57. Tomáš Hubatý

  Tomáš HubatýPřed 2 hodinami

  Kámoš neudělal autoškolu protože nejel v jednosměrce do levé strany při odbočování vlevo 😄😄 Jinak ta přednost z prava na parkovišti a všude je tragédie , lidi nevidí značku tak jedu , nebo mi pár lidí řeklo že když před chvílí jel na hlavní tak že na další neznačený křižovatce je taky na hlavní 😄 což jsem umíral no .. nebo kvalita jsou ty starý řeziva co jim rupne v kouli a říznou ti to protisměrem do křižovatky z vedlejší bez ohledu na provoz a to před ním stálo auto ještě.. škoda že nemám ještě kameru hned bys měl záběry to byla fakt klička to jsem nechápal 😄

 58. PozitronCZ

  PozitronCZPřed 2 hodinami

  Není to náhodou tak, že pokud na křižovatce není víc pruhů pro různé směry, tak auta musí jet vždy za sebou?

 59. Romana Tomášková

  Romana TomáškováPřed 2 hodinami

  To jsou základní věci co se hned na začátku učí v autoškole do teď mi v hlavě zní hlas instruktorky který mi říká opovaž se zastavit na těch žlutých křížích nebo ti zadupnu brzdy a dostaneš jednu o volant ať si to pamatuješ 🤣🤣

 60. Pefryk1

  Pefryk1Před 2 hodinami

  Co koukam na youngtimera, tak si pak v provozu sám všímám, jak spousta řidičů jezdí přes protější jízdná pruh. Oblíbená disciplína řidičů nedotáčivých aut.

 61. ZaDDyNek

  ZaDDyNekPřed 2 hodinami

  Na té jednosměrce mě vylili na zaverkach od té doby si na to dávám bacha xd

 62. xxxx xxxx

  xxxx xxxxPřed 2 hodinami

  jeste jim vysvetli ze se nejdriv dava blinkr a az potom se brzdi

 63. TpJ

  TpJPřed 2 hodinami

  Ad jednosměrka, díky závěrečkám si dodnes pamatuju, že se jednosměrka má projíždět vlevo celá. Jel jsem takhle celou jednosměrku pěkně vpravo a komisař mě nechal celý blok objet znova. Když jsem do jednosměrky vjížděl podruhý tak mi to cvaklo, hodil jsem to k levému kraji a už byl spokojenej.

 64. Mr. Evolution

  Mr. EvolutionPřed 2 hodinami

  Ty máš superba? :D

 65. Černý Klobás

  Černý KlobásPřed 2 hodinami

  Přednost zprava na parkovištích hrůza. Většina lidí si myslím,že to ví,že mají přednost ale nevjedou do křižovatky protože čekají,že jim ten zleva tu přednost nedá a bude bouračka. A naopak,ti co by ji měli dát,tak ji nedají,protože si podvědomě myslí,že ten zprava do křižovatky nevjede protože ten zprava čeká,že jim tu přednost ten zleva nedá. Začarovaný kruh,den co den ta samá zkušenost,90% situací takhle vypadá. A když jim ještě mávneš,že můžou jet,tak děkují,že jsi jim dal přednost na kterou měli právo :D. Ale dá se tohle respektovat na parkovištích,opatrnost na prvním místě,ale ve vedrech jsou všichni nervózní z každé kokotiny.

 66. Maroš Blažek

  Maroš BlažekPřed 2 hodinami

  Keď niekedy vidím, čo niektorí zvládnu na tých cestách, tak si až hovorím, že v akej autoškole ich to (ne)naučili. Alebo ako zvládli testy? Za flašku asi v niektorých prípadoch.

 67. PMDP Plzeň

  PMDP PlzeňPřed 2 hodinami

  5:46 tohle je kruháč mezi Letkovem a Božkovem

 68. The Anonymer

  The AnonymerPřed 2 hodinami

  100 tisíc 🎉

 69. Silender

  SilenderPřed 2 hodinami

  10 let už mám řidičák a stále si pamatuju jak u těchto věcí, (které jsi vyjmenoval) mě "učitelka" skoro mlátila. A vždy kdybych mohl udělat jednu z těchto bot mi vyskočí vzpomínky na určité momenty kdy mě seřval jako psa.

 70. portalextshopeu

  portalextshopeuPřed 2 hodinami

  Super tvorba, zrovna toto video by se mělo pouštět povinně, a to kdekoli

 71. Patrik brejska

  Patrik brejskaPřed 2 hodinami

  Pokud ale tobě někdo bráni projet křižovatkou a ty tam vjedeš a zastavis a cekas až ti uhne tak v podstatě taky blokujes křižovatku a porusujes to samé pravidlo ne ?

 72. L. S.

  L. S.Před 2 hodinami

  Jej teď jsem se všiml že si dosáhl 100k odběratelů tak blahopřeji.

 73. Pepa Z depa

  Pepa Z depaPřed 2 hodinami

  Jízda jednosměrkou a správný zařazení se na jejím konci je v našem městě častej jev, mám kvanta videí z jedný blbý křižovatky. Ucpaný křižovatky v našem městě taky nejsou ničím neobvyklým, nejčastěji se jedná o kruháče... Na přednost zprava se taky nehraje, díky tomu se děje kvanta zbytečných drobných nehod, hlavně u supráčů. Nejlepší je naivita vybodovaných řidičů, kteří si myslí že dopravně psychologický vyšetření je pouhá formalita, velký h***o vážení. Psychotesty jsou docela makačka na bednu, tam vám nikdo nic nepromine, maximálně pětiminutový pozdní příchod...Kdo si v dnešní době půjde soukromě rozšiřovat řidičák z "béčka" na "céčko nebo déčko" tak napřed musí úspěšně projít psychotesty, jinak ho do kurzu autoškola nezapíše. Pokud teda pominu ještě vyšetření u obvodního lékaře...

 74. chechtak69

  chechtak69Před 2 hodinami

  To že se nemá stát v křižovatce tak je hlavně kvůli zachránce a policii, platí i když je silnice rovně a odbočka doprava tak tam nestůj a nech prostor pro IZS

 75. Vorkr_ cz

  Vorkr_ czPřed 2 hodinami

  Mám dotaz, jak je to se stáním na přechodu?